Kam bude lietať Wizz Air počas leta zo Slovenska?

0

S príchodom prvých jarných mesiacov a blížiaceho sa leta sa väčšina cestovateľov začína rozhliadať po zaujímavých destináciách, kam by sa vybrali na výlet alebo dovolenku. Vďaka cenovej dostupnosti leteckej dopravy a výhodným ponukám nízkonákladových leteckých spoločností je táto forma cestovania dostupná širokým masám. A tak sa na výlety do vzdialených kútov Európy a celého sveta vyberáme oveľa častejšie ako v minulosti. Medzi obľúbené letecké spoločnosti, ktoré umožňujú lacné cestovanie najmä po Európe patria maďarské aerolinky Wizz Air. Na Slovensku im patrí v počte prepravených pasažierov 2. miesto a svoju pozíciu neustále posilňujú. Svoje lety zo Slovenska prevádzkujú z troch letísk – Bratislava, Košice a Poprad.

A kam môžete letieť počas najbližších jarných a letných mesiacov so spoločnosťou Wizz Air? Na výber budete mať 10 pravidelných liniek do 9 destinácií. Prezrite si podrobný prehľad letov, ktoré sú pre cestujúcich k dispozícii pri odlete zo Slovenska.

Lety Wizz Airu z Bratislavy

Letecká spoločnosť Wizz Air vstúpila na Letisko M.R.Štefánika v Bratislave len pred rokom, ale za tú dobu sa stihla vyšvihnúť, čo do počtu prepravených cestujúcich, ale aj počtu nových liniek na popredné miesta v štatistikách letiska. Za prvý rok pôsobenia Wizz Air ohlásil až 6 nových liniek, ktoré smerujú prevažne na východ Európy a dá sa očakávať, že tomuto rozmachu ešte nie je koniec. Kam teda môžeme letieť s Wizz Airom z Bratislavy?

Lety Wizz Airu z Košíc

Ponuka letov z Letiska Košice je už dlhšiu dobu stabilizovaná a v dohľade aktuálne nie sú podľa všetkého žiadne nové linky. Pre východniarov sú k dispozícii letecké spojenia do Veľkej Británie.

Lety Wizz Airu z Popradu

Letisko Poprad-Tatry patrí do trojice slovenských letísk, ktoré si Wizz Air zaradil do svojej ponuky. Pod Tatrami pristáva pravidelne iba jediná linka z Londýna.

Lacné letenky do týchto destinácií si môžete rezervovať na webovej stránke spoločnosti Wizz Air – www.wizzair.com. Pokiaľ chcete nakúpiť čo najvýhodnejšie a plánujete cestovať v najbližších 12 mesiacoch aspoň 2-3 krát, určite by ste mali uvažovať nad zapojením sa do zľavového programu Wizz Discount Club, vďaka ktorému získate výhodnejšie ceny leteniek a doplnkových služieb a prístup k rôznym akciovým ponukám, ktoré spoločnosť Wizz Air prináša priebežne počas celého roka. Členstvo je spoplatnené, ale vstupné náklady sa vám väčšinou vrátia už pri prvej rezervácii leteniek.

Lacné ubytovanie na dovolenke s Wizz Airom

Keď už budete mať lacnú letenku, využite možnosť rezervovať si najvýhodnejšie ubytovanie v cieľovej destinácii prostredníctvom nášho rezervačného formulára.

Zdieľať

Pridajte komentár: