Nová linka Wizz Airu z Košíc do Tel Avivu

0

Maďarská letecká spoločnosť Wizz Air dnes predstavila širokej verejnosti novú pravidelnú linku, ktorú bude prevádzkovať z letiska v Košiciach. Cieľovou destináciou bude známe izraelské mesto Tel Aviv. Na tejto trase bude Wizz Air lietať 2x týždenne a začiatok prevádzky linky je plánovaný na 23. júna 2017. Pre Slovákov sa tak otvára zaujímavá možnosť cestovať do celoročnej dovolenkovej destináciu, akou jej Tel Aviv a spoznávať krásu prírody a kultúrneho dedičstva tohto regiónu.

Odlet: Letisko Košice (KSC)
Prílet: Letisko Tel Aviv (TLV)
Lietadlo: Airbus A320

Lety z Košíc do Tel Avivu budú prevádzkované 2x týždenne, vždy v pondelok a piatok (počas letného letového poriadku) a v stredu a sobotu (počas zimného letového poriadku. Na linku bude spoločnosť nasadzovať tradične svoj typický Airbus A320. Odlet z Košíc je plánovaný na 5:00 ráno. Ceny leteniek budú začínať na zaujímavých 35 € za jednu cestu. Letenky sú už v predaji a môžte si ich pohodlne rezervovať na webovej stránke spoločnosti Wizz Air.

Čo môžete vidieť v Tel Avive?

Ubytovanie v Tel Avive

Pokiaľ vás nová destinácia zaujala, môžete si už teraz zabezpečiť výhodné ubytovanie vďaka nášmu novému vyhľadávaču ubytovania, ktorý nájdete na stránke www.premiumhotel.sk. Jednoduchú a pohodlnú rezerváciu ubytovania v Tel Avive zvládnete za pár minút z pohodlia domova.

Mapa Tel Avivu

Zdroj titulná foto: Zdroj titulná foto: israeltourism / Tel Aviv Jaffa / Flickr / CC
Zdroj: Letisko Košice

Zdieľať

Pridajte komentár: