Na palube lietadla Boeing 787 Dreamliner – Qatar Airways

0

Pozrite sa s nami na palubu lietadla Boeing 787 Dreamliner prémiovej aerolinky Qatar Airways. Spoločnosť má v prevádzke 30 lietadiel tohto typu a ďalších 30 má objednaných. Pokiaľ hľadáte dokonalý komfort pri cestovaní na služobnú cestu alebo dovolenku, v spojení Qatar Airways a Boeingu 787 získate dokonalý zážitok a maximálnu kvalitu, akú môžete v dnešnom leteckom priemysle očakávať.

Čo ponúka Boeing 787 Dreamliner

Paluba lietadla je rozdelená do dvoch tried. V prednej časti lietadla sa nachádza biznis trieda, ktorá pozostáva z 22 sedadiel, ktoré sa dajú transformovať na lôžko a vy sa tak počas dlhého letu môžete pokojne vyspať a zrelaxovať. Sedadlá v biznis triede sú členené v konfigurácii 1-2-1, pričom každé sedadlo má samostatný prístup k uličke, čo zvyšuje komfort a súkromie pasažierov. Samozrejmosťou je zábavný palubný systém, ktorý ponúka široký repertoár filmov, hudby a ďalších funkcionalít na veľkých 17″ dotykových obrazovkách. Každé sedadlo v biznis triede má k dispozícii aj porty USB a elektrické zásuvky, takže sa nemusíte obávať, že by sa vám pri práci počas letu vybil váš notebook alebo telefón.

Ekonomická trieda pozostáva z 232 sedadiel v konfigurácii 3-3-3. Ani cestujúci v ekonomickej triede sa nebudú nudiť. Využívať môžu zábavný palubný systém na 12,1″ dotykových obrazovkách. Nechýbajú ani USB porty a elektrické zásuvky.

Špecialitou Boeingu 787 Dreamliner je tlak v kabíne, ktorý je nastavený na nižšie hodnoty a umožňuje cestujúcim dýchať viac kyslíka ako v iných lietadlách. Vďaka tomu sa minimalizuje riziko bolesti hlavy, závratov a celkovej únavy z cesty.

Moderná kabína bola navrhnutá tak, aby poskytovala pasažierom pocit čo najväčšieho priestoru. Odkladacie priestory na príručnú batožinu majú až o 30% väčšiu kapacitu, ako je štandardom v danej triede lietadiel. Pocit priestoru umocňujú aj okná, ktoré sú oveľa väčšie, ako v akomkoľvek inom dopravnom lietadle. O nádherné výhľady na okolitý svet počas letu tak nie je núdza. Špecialitou okien je zatmievanie prostredníctvom tlačítka, ktoré v niekoľkých stupňoch reguluje množstvo svetla, prenikajúce do kabíny.

3D prehliadka na palube Boeingu 787 Dreamliner

Vyberte sa s nami na virtuálnu 3D prehliadku po kabíne Boeingu 787 Dreamliner spoločnosti Qatar Airways. Otáčať sa môžete za pomoci myšky a po kabíne sa posúvate klikaním na šípky.

Zdroj: Qatar Airways

Zdieľať

Pridajte komentár: