Wizz Air dnes ponúka opäť 20% zľavy na letenky

0

Aerolinka Wizz Air si na dnes pripravila opäť svoju tradičnú akciovú ponuku s 20% zľavou na všetky letenky. Kontruje tak zrejme víkendovej ponuke Ryanairu. Letenky je potrebné si rezervovať do dnešnej polnoci, t.j. do 4.10.2016 do 23:59. Ponuka platí pre členov Wizz Discount Clubu.

Update: Dnes, t.j. 5.10.206 môžu 20% zľavu na všetky letenky využiť aj zákazníci, ktorí nie sú členmi Wizz Discount Clubu. To nič ale nemení na fakte, že vďaka členstvu získate letenky ešte výhodnejšie.

Zľava je poskytovaná z ceny letenky a platí na všetky lety do všetkých destinácií. Ak ešte nie ste členom Wizz Discount Clubu, môžete sa ním jednoducho stať. Stačí pri kúpe letenky zvoliť, že máte záujem o členstvo a zľava sa vám automaticky uplatní už pri tejto rezervácii. Pozrite si, aké výhody vám poskytne členstvo vo Wizz Discount Clube.

Spoločnosť Wizz Air zvykne túto akciovú ponuku sprístupniť na druhý deň pre všetkých zákazníkov. Takže zostáva dúfať, že zajtra sa k zľavám dostaneme aj bez vyššie spomínaného členstva.

Zdroj a rezervácia leteniek na: www.wizzair.com

Zdieľať

Pridajte komentár: