Jenifer Aniston v novom promo videu spoločnosti Emirates

0

Na palubu Airbusu A380 spoločnosti Emirates sa v novom promo videu opäť vracia herečka Jenifer Aniston. Tento krát si počas svojho letu našla nového kamaráta, malého chlapca „Kúpra“. Spoločne preskúmavajú jednotlivé paluby lietadla od prvej triedy, cez biznis triedu až nakoniec skončia v útulnej ekonomickej triede, kde spoločne strávia zvyšok letu. Pozrite si krátke video a zhodnoťte sami. Spoločnosť Emirates prevádzkuje najväčšiu flotilu lietadiel typu Airbus A380 a na svojej palube ponúka pasažierom tie najkvalitnejšie služby vo všetkých troch triedach.

Okrem štandardných služieb nájdete v Airbuse A380 napríklad aj sprchu a barový pult, pri ktorom si pasažieri môžu počas letu oddýchnuť a poklábosiť so spolucestujucími. A teraz už spomínané video.

Pokiaľ by ste chceli vidieť tento úžasný stroj naživo, môžete sa ísť pozrieť napríklad na letisko do Viedne, kde Emirates prevádzkuje pravidelnú linku do Dubaja 2x denne. Pričom na jeden z týchto letov nasadzuje pravidelne práve tento typ lietadla.

Zdroj: Emirates

Zdieľať

Pridajte komentár: