Transavia

0

Letecká spoločnosť Transavia je nízkonákladovou odnožou holandskej spoločnosti KLM. Jej hlavnou základňou je letisko Amsterdam. Okrem neho má ešte ďalšie základne v Rotterdame, Eindhovene a na letisku Paríž Orly. Transavia zabezpečuje pravidelné lacné lety z Holandska do viacerých európskych destinácií a taktiež sa zameriava aj na charterové lety do dovolenkových destinácií.

Web a rezervácia leteniek

www.transavia.com

Flotila spoločnosti Transavia

Flotilu aeroliniek tvoria lietadlá značky Boeing, konkrétne modely Boeing 737-700 a Boeing 737-800. Tieto lietadlá patria medzi obľúbené stroje na krátke a stredne dlhé lety. Sedenie v lietadlách je koncipované v 1 triede v rozložení 3-3 sedadlá.

Batožina v cene letenky

V cene letenky u spoločnosti Transavia máte 1 príručnú batožinu o maximálnych rozmeroch 55 x 40 x 25 cm a do hmotnosti maximálne 10 kg. Pokiaľ si chcete so sebou vziať aj podpalubnú batožinu, budete si musieť priplatiť.

Linky Transavie zo Slovenska

Letecká spoločnosť Transavia neprevádzkuje v súčasnosti žiadne lety z územia Slovenskej republiky. Môžete však využiť spojenia z letiska vo Viedni, odkiaľ sa dostanete na jej základňu v Paríži a Rotterdame. Vďaka tomu sa na jeden prestup dostanete takmer do všetkých možných destinácií, ktoré obsluhuje.

Zdroj titulná foto: Aero Icarus / Transavia Boeing 737-85H / Flickr / CC

Zdieľať

Pridajte komentár: