Letenky na Srí Lanku z Bratislavy za 375 €

0

Exotika je na dosah! Využite skvelú 30% zľavu na letenky od flydubai a vyberte sa na výlet na exotický ostrov Srí Lanka. Teraz spiatočné letenky priamo z Bratislavy a prestupom v Dubaji už od 375 €. Letenky sú k dispozícii na rôzne termíny od konca septembra až po december. Stačí si vybrať.

Termíny letov na Srí Lanku

Lacné letenky na Srí Lanku do mesta Colombo za skvelých 375 € si môžete kúpiť v rôznych termínoch od konca septembra až do decembra. Najbližší zaujímavý termín koncom septembra je napríklad let s odletom 27.9.2016 a návratom na Slovensko 7.10.2016. Získate tak zaujímavých 10 dní, počas ktorých môžete dôkladne prebádať všetky tajné zákutia Srí Lanky.

V cene letenky máte jednu príručnú batožinu do 7 kg a jednu podpalubnú batožinu do 20 kg.

Odlet: Letisko Bratislava (BTS)
Prestup: Letisko Dubai (DXB)
Prílet: Letisko Colombo (CMB)

Srí Lanka leži v Indickom oceáne južne od Indie. Hovorí sa, že je to jeden z najkrajších ostrovov na svete. Srí Lanka je exotická, plná zelene a skvelých romantických pláží. Očarí Vás nielen svojou krásnou prírodu, ale aj milými obyvateľmi. Nájdete tu taktiež množstvo historických pamiatok. Počas apríla býva na Srí Lanke stabilné počasie s teplotami okolo 30 stupňov.

Čo môžete vidieť na Srí Lanke?

Mapa Srí Lanky

Zdroj a rezervácia leteniek na: www.flydubai.com

Zdroj titulná foto: POTIER Jean-Louis / Sri Lanka / Flickr / CC

Zdieľať

Pridajte komentár: